اجاره دستگاه زردی نوزاد در کلیه مناطق تهران -نقاط تحت پوشش برای اجاره دستگاه‌ زردی نوزاد

پاسخگوی در کمترین زمان ممکن

با ما از طریق شماره تماس های زیر در تماس باشید

مناطق تهران

یکی از مشکلات رایج در نوزادان تازه متولد شده زردی پوست و چشم آن‌هاست که اغلب والدین را دچار استرس و نگرانی می‌کند. زردی، ایکتر یا هایپر بیلی روبینمی نام‌های علمی این عارضه هستند که به دلیل افزایش بیلی روبین خون نوزاد ایجاد می‌شود. در بسیاری از بیمارستان‌ها نوزادان تازه متولد شده بلافاصله پس از تولد در دستگاه‌‌های مخصوصی نگهداری می‌شوند تا وقتی که وضعیت زردی و پوست نوزاد به حالت متعادل خود برسد. زردی نوزادان یکی از مشکلات رایج در میان آن‌هاست که اغلب پس از گذراندن دوره درمانی کوتاه‌مدت حل می‌شود. در این مقاله سعی شده است تا شرحی از عملکرد و نحوه استفاده از دستگاه زردی نوزاد در خانه و تاثیر آن در از بین بردن زردی نوزاد داده شود و موجبات آشنایی مختصر مخاطبان با آن را فراهم کرد، پس تا انتها همراه ما بمانید.

درمان عارضه زردی نوزاد با دستگاه فتوتراپی

همان‌طور که گفته شد بسیاری از نوزادان با عارضه زردی به دنیا می‌آیند که در برخی از آن‌ها به‌راحتی قابل حل است. به توصیه پزشکان در نوزادانی که زردی کمی دارند شیردهی مکرر می‌تواند این مشکل را رفع کند. توجه کنید که از مواد خوراکی دیگر نظیر آب قند یا آب خودداری و تنها از شیر مادر برای حل این مشکل استفاده کنید. در مواردی که عارضه زردی نوزاد به حد قابل توجهی برسد او را برای مدتی مشخص در دستگاه فتوتراپی قرار می‌دهند. چنانچه اجاره دستگاه فتوتراپی در خانه هم پاسخگوی این عارضه نباشد باید نوزاد را در بیمارستان بستری شود تا زیر دستگاه زردی نوزاد بیمارستان قرار گیرد، اگر این راهم موثر نبود خون او را تعویض کرد. اگر اغلب پزشکان اعتقاد دارند که عارضه زردی نوزاد تا حد خاصی قابل قبول است و بیش از آن باید تحت درمان و رسیدگی قرار بگیرد. به‌طور کلی در صورت وجود علائم زیر باید درمان جدی نوزاد شروع شود:

 • مقدار بسیار زیاد بیلی روبین در خون نوزاد؛
 • وجود زردی زیاد از روز اول تولد؛
 • عدم وجود علائم بهبودی پس از دو هفته؛

نحوه استفاده از دستگاه زردی در خانه

اینکه فتوتراپی نوزاد در خانه انجام شود یا در بیمارستان باید توسط متخصص اطفال تشخیص داده شود. از آنجا که این دستگاه به مدیریت و مسئولیت نیاز دارد باید توجه زیادی را به آن معطوف کرد. در هنگام استفاده از این دستگاه باید تمام پارامترهای مود نظر را به خوبی رعایت و کنترل کنید؛ چراکه کوچک ترین سهل انگاری می‌تواند زردی نوزاد شما را تشدید کند. برای آشنایی با نحوه استفاده از دستگاه زردی در خانه باید تنظیمات دستگاه را به خوبی بلد باشید که در ادامه با برخی نکات آن آشنا می‌شوید:

 • دستگاه باید دارای تایمر طول عمر لامپ باشد و بیش از بیست هزار ساعت کار نکرده باشد.
 • فاصله نوزاد تا لامپ به‌طور متوسط بین ۲۵ تا ۵۵ سانتی‌‌متر باشد که موجب سوختگی او نشود.
 • دستگاه و محل نگهداری آن از تهویه خوبی برخوردار باشد.
 • لامپ‌های دستگاه تمیز و از هرگونه گرد و خاک یا آلودگی پاک باشند.
 • از قرار دادن دستگاه زیر نور مستقیم خورشید یا نزدیک وسایل سرمایشی و گرمایشی خودداری کنید.
 • دستگاه را در سطحی صاف و هموار قرار دهید.
 • نوزاد را برهنه کنید و فقط ناحیه تناسلی او را با پوشک و چشم‌ها را با چشم‌بند ببندید.
 • دمای اتاقی که دستگاه در آن قرار گرفته است باید بین ۲۰ تا ۲۵ درجه سانتی گراد باشد.

دستگاه فتوتراپی چگونه عمل می‌ کند؟

در راستای آشنایی با نحوه استفاده از دستگاه زردی در خانه بهتر است بدانید که دستگاه فتوتراپی به دو روش عمل می‌کند و در بازه‌ای کوتاه‌مدت بیلی روبین خون نوزاد را کاهش می‌دهد. این نکته را فراموش نکنید که نور مهتابی یا لامپ‌های فلورسنت مورد استفاده در منزل هیچ تاثیری بر زردی نوزاد نخواهند داشت. مکانیسم دستگاه در این دو روش به‌صورت زیر است:

 • یکی از این روش‌ها کاربرد فرآیند اکسیداسیون در دستگاه است که این فرآیند اکسیژن بیشتری را به بیلی روبین موجود در خون اضافه و در نتیجه آن را در آب زیادی حل می‌کند. اکسیداسیون بیلی روبین خون را به عناصری تبدیل خواهد کرد که به‌راحتی و از طریق ادرار یا مدفوع از بدن نوزاد دفع شود. به این ترتیب عارضه زردی نوزاد بدون کوچکترین مشکلی حل می‌شود.
 • دومین مکانیسم این دستگاه تولید نور در طول موجی معین مانند فلورسنت است که بیلی روبین را به دو ماده شیمیایی مهم یعنی لومی روبین و همین طور فتوبیلیروبین تبدیل می‌کند. این دو مولفه شیمیایی که اتم‌های متفاوتی به‌همراه دارند جایگاه ایزومرهای دیگر در بیلی روبین را اشغال و کبد نوزاد را راحت‌تر تجزیه می‌کنند که در نهایت دفع بیلی روبین تجمع یافته و مضر را به‌دنبال دارند.

انواع دستگاه های فتوتراپی و تاثیر هر کدام بر نوزاد

همواره توصیه می‌کنیم قبل از اجاره تجهیزات پزشکی درباره نوع دستگاه و نحوه عملکرد آن اطلاعات لازم را جمع آوری کنید. به‌طور کلی این دستگاه‌ها در دو نوع اصلی به بازار عرضه می‌شوند و هر کدام عملیات خاص خود را انجام می‌دهند که آگاهی از این دو نوع در نحوه استفاده از دستگاه زردی در خانه تاثیرگذار است. در هر دو دستگاه پوست کودک تا حد ممکن باید در معرض نور قرار گیرد که ابتدا به‌صورت آزمایشی کودک را در شرایط مور نظر قرار می‌دهند. هر دو دستگاه زمان استراحت و فعالیت خاص خود را دارند و معمولا پس از دو ساعت فعالیت باید ۱ ساعت خاموش باشند تا در این فاصله شیر‌دهی با تعویض پوشک نوزاد انجام ‌‌شود.

فتوتراپی معمولی

در این نوع درمان تمام بدن نوزاد به جز چشم‌ها و اندام تناسلی با قرارگرفتن زیر نور فلورسنت یا لامپ هالوژن تحت درمان قرار می‌گیرد.

فتوتراپی فیبروپتیک

در این روش کودک را روی یک پتوی مخصوص که دارای کابل های فیبروپتیک است قرار می‌دهند تا نور از طریق این کابل‌ها به پشت کودک تابیده شود.

نکات مهم در خصوص افزایش سرعت بهبودی دستگاه زردی نوزاد

جهت بالا بردن سرعت بهبودی عارضه زردی توسط دستگاه‌های فتوتراپی سه عامل مهم وجود دارند که به ترتیب زیر با آن‌ها آشنا می‌شوید:

دوز و میزان فتوتراپی

این عامل یکی از مهم‌ترین پارامترها جهت سرعت‌ بخشی به روند سلامت نوزاد محسوب می‌شود. دوز فتوتراپی اغلب با شدت نور، طول موج نور، بخشی از بدن که در معرض نور است و همین‌طور فاصله نوزاد با نور درحال تابش(فاصله استاندارد ۵۵ سانتی متر) در ارتباط است. اغلب دستگاه‌های قابل استفاده نور مد نظر را از لامپ‌های هالوژن، فلورسنت، دیودهای ساطع کننده و همین‌طور تشک‌های مجهز به فیبر نوری به بدن نوزاد منتقل می‌کنند.

نور آبی

از آنجا‌که نور آبی بیشترین تاثیر را در درمان زردی نوزاد دارد، عموما از آن در دستگاه‌های فتوتراپی استفاده می‌شود. این نور به‌راحتی جذب مولکول‌های بیلی روبین می‌شود و به تجزیه و دفع سریع‌تر آن‌ها کمک می‌کند.

لامپ دستگاه

هر چه لامپ‌های استفاده شده در دستگاه کم‌تر باشند میزان تاثیرگذاری آن‌ها در درمان زردی نوزاد بیشتر خواهد شد. لامپ‌های فلورسنت طول عمری برابر دو هزار ساعت و لامپ های LED تا بیست هزار ساعت دارند؛ به‌همین خاطر فلورسنت اصلی‌ترین انتخاب برای این درمان است.

سخن پایانی

دستگاه‌های درمان زردی نوزاد به‌عنوان روش‌های نور درمانی بهترین راهکار جهت بهبودی سریع‌تر زردی نوزادان محسوب می‌شوند. دستگاه فتوتراپی طی فرآیندهای خاص خود به کاهش بیلی روبین موجود در خون نوزاد می‌پردازد و با تبدیل این ماده به عناصر جزئی‌تر آن‌ها را از طریق ادرار و مدفوع نوزاد دفع می‌کند. اغلب نوزادانی که به دنیا می‌آیند با تشخیص پزشک حدود دو هفته به دستگاه منتقل می‌شوند و در صورت عدم بهبودی باید بستری و خون آن‌ها تعویض شود. ممکن است نگهداری از نوزاد در خانه صورت گیرد که باید قبل از هر چیز  نحوه استفاده از دستگاه زردی در خانه را آموزش دید.دستگاه‌های فتوتراپی از اثرات منفی بسیار کمی برخوردارند و بهترین و منطقی‌ترین روش درمان زردی شناخته می‌‌شوند.

 انواع دستگاه زردی نوزاد در تهران

معمولاً دستگاه‌های برطرف کنندۀ زردی نوزاد در انواع گوناگونی هستند که از مدل‌های پایه دار تاشو با لامپ های مهتابی قدیمی تا مدل‌های جدید و پیشرفتۀ سه بُعدی بدون نیاز به چشم بند در دسترس خانواده‌ها قرار دارند.

مجموعه  اجاره تجهیزات پزشکی آسام طب بصورت شبانه روزی در تهران آماده ی خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران میباشد

 

 

قیمت اجاره  دستگاه زردی

معمولاً دستگاه‌های فتوتراپی از اجاره‌های متغیری برخوردارند و بسته به نوع، مدل، مدت زمان و محدودۀ مورد استفاده، از قیمت‌های متغیری برخوردارند. اما به این نکته توجه داشته باشید که اگر دستگاه از نوع قدیمی و لامپ های آن کارکرده و دارای عمر مفید تمام شده باشند، دستگاه هیچ گونه کارایی برای شما نخواهد داشت و هیچ اقدام درمانی برای نوزاد اتفاق نخواهد افتاد. بنابراین مراقب آگهی‌هایی که در آنها برای دستگاه‌های  درمان زردی نوزاد ارزان قیمت تبلیغ می‌کنند، باشید و سلامتی نوزاد دلبند خود را فدای هزینه کمتر نکنید. ما در آسام طب اجاره دستگاه زردی نوزاد را با نازل ترین قیمت و بالاترین  کیفیت در مجموعه موجود داریم که برای استعلام قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد میتوانید به اول سطر این صفحه توجه فرمایید .

 

همچنین هزینه‌های استریلیزاسیون پس از استفاده و هزینه‌های مربوط به استهلاک دستگاه را نیز در نظر داشته باشید. بنابراین صادقانه به این نکته اشاره می‌کنیم که شما به عنوان پدر و مادر نوزاد هیچ سررشته و تخصصی از کارکرد این قبیل دستگاه‌ها در اختیار ندارید و به تنها چیزی که فکر می‌کنید، سلامتی قطعی نوزاد دلبندتان می‌باشد. لذا حتماً در انتخاب دستگاه فتوتراپی ویژه زردی نوزاد آن را از مراکز بهداشتی و درمانی معتبر اجاره نمایید و از مراجعه به افراد متفرقه که به صورت کناره اقدام به اجاره و نصب دستگاه می‌کنند جداً بپرهیزید.

پیامد های مربوط به استفاده از دستگاه های فتوتراپی قدیمی

امروزه دستگاه های فتوتراپی قدیمی جای خود را به سیستم های پیشرفته سه بُعدی داده‌اند که از امنیت و اطمینان بیشتر و طول موج متناسب‌تر برای بدن نوزاد برخوردارند. دستگاه‌های قدیمی فتوتراپی از پیامدهایی از جمله:

 • شکسته شدن لامپ‌های مهتابی
 • بروز سوختگی سطحی بدن نوزاد به دلیل حرارت بالای تولید شده در دستگاه و عفونت‌های احتمالی پس از آن
 • گرمازدگی نوزاد
 • بروز اختلالات تنفسی

برخوردارند. بنابراین، این لزومی به استفاده از دستگاه‌های قدیمی فوتوتراپی نیست.

 

اجاره فتو تراپی

خانواده‌هایی که نیاز به اجاره دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد دارند، می‌توانند به دو صورت زیر اقدام کنند:

 ارسال دستگاه به منزل به همراه کارشناس متخصص

 مراجعه مستقیم والدین و نوزاد برای تحویل دستگاه و همچنین یک ویزیت رایگان در مطب متخصص اطفال

 

چگونگی کارکرد دستگاه فتوتراپی خانگی

شما در زمینه نحوه استفاده از دستگاه اطلاعات اولیه‌ای را از فرد تکنسین که به منزل شما مراجعه می‌کند، دریافت خواهید کرد. اما به صورت کلی به منظور آن که یک دورنمای کلی از مسائل فنی نهفته در دستگاه‌های فتوتراپی خانگی در اختیار داشته باشید، توصیه می‌کنیم این قسمت را با دقت بخوانید تا متوجه شوید که دقیقاً در یک دستگاه فتوتراپی خانگی چه اتفاقی می افتد:

دستگاه فتوتراپی دارای یک سنسور دمایی است که دمای محیطی که نوزاد در آن قرار گرفته را اندازه گیری می‌کند و به کاربر نشان می‌دهد. در صورت بالا یا پایین بودن دما از حد طبیعی، خود والدین می‌توانند نسبت به کنترل دما اقدام نمایند. چرا که عدم کنترل صحیح دمای بدن نوزاد می‌تواند باعث شدید شدن عارضه زردی شود و خطرناک باشد.

دستگاه فتوتراپی دارای آلارم صوتی و تصویری نیز هست که در زمان به پایان رسیدن عمر لامپ‌ها، سیستم هشدار آن فعال می‌شود و به صدا درمی‌آید. یک صفحۀ گرافیکی نمایشگر بر روی دستگاه تعبیه شده که هشدارها و زمان کارکرد لامپ ها را نشان می‌دهد. همچنین حافظه دستگاه می‌تواند مدت زمان استفاده از دستگاه از ابتدا تا حال حاضر را به اپراتور گزارش دهد.

 

مدل های مختلف دستگاه های فتوتراپی یرقان نوزاد

معمولاً دستگاه‌های فتوتراپی که در ایران اجاره داده می‌شوند، از این سه مدل هستند:

 • دستگاه فتوتراپی میزی شکل
 • دستگاه فتوتراپی تونلی
 • دستگاه فتوتراپی چهار پایه‌ای

ساده‌ترین شکل دستگاه‌های فتوتراپی، دستگاه‌های میزی شکل هستند که پس از باز شدن پایه‌ها می‌توانند در یک سطح صاف قرار گرفته و مورد استفاده واقع گردند.

مزیت خوبی که دستگاه‌های فتوتراپی تونلی در مقایسه با دو مدل دیگر دارند، این است که چون سر بچه در داخل دستگاه قرار نمی‌گیرد، نیازی به چشم بند نیست.

امکانات دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد

 • مجهز به سنسور نمایش دما
 • دماسنج اندازه گیری دمای محیط
 • دماسنج اندازه گیری دمای بدن نوزاد
 • دارای حافظه ذخیره مدت زمان کارکرد لامپ ها
 • دارای نمایشگر LCD گرافیکی
 • امکان تعیین شدت نور
 • دارای آلارم صوتی
 • امکان ذخیره مدت زمان کارکرد واقعی دستگاه
 • نمایش ساعت ساعت مجهز به باتری پشتیبان داخلی
 • دارای آلارم اشکال در کارکرد فن

مزیت های استفاده از دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد

 • صرفه جویی در هزینه‌های درمان
 • جلوگیری از دور شدن نوزاد از مادر در بدو تولد
 • کاهش طول درمان
 • کاهش اتلاف وقت
 • پیشگیری از بروز بیماری‌های عفونی در نوزاد بر اثر بستری شدن
 • افزایش روحیه مادر به دلیل نظارت مستقیم بر نوزاد خود

تنظیم دمای دستگاه فتوتراپی خانگی

دستگاه‌های فتوتراپی خانگی دارای دو نوع لامپ فلورسنت و LED با طول موج مناسب هستند و زمانی که برای اولین بار قصد روشن کردن دستگاه را دارید، باید به مدت ۱۵ دقیقه صبر کنید تا دماسنج کالیبره شود و سپس با دمای محیط هم‌دما (سازگار) گردد. توجه داشته باشید که دمای اتاق باید در بازۀ ۲۸ تا ۳۲ درجه سانتیگراد تنظیم شود و نوزاد در کل طول دوره درمان نباید در یک وضعیت یکنواخت قرار داشته باشد؛ بلکه در هر یک تا دو ساعت باید وضعیت قرار گرفتن او در زیر دستگاه تغییر کند تا نور لامپ فتوتراپی بتواند به تمامی سطح بدن نوزاد بتابد.

مشخصات فنی دستگاه های فتوتراپی یرقان نوزاد

طیف نور آبی مرئی این دستگاه در حدود ۴۶۰ نانومتر است که بیلی روبین به آن واکنش نشان می‌دهد و شکسته می شود.

لامپ‌هایی که نور آنها در بازۀ ۴۶۰ تا ۴۹۰ نانومتر قرار دارند، برای استفاده در دستگاه‌های فتوتراپی مناسب هستند.

بیشتر دستگاه های فتوتراپی دارای لامپ های مهتابی LED و یا SMB هستند (در واقع بیشترین وجه تمایز دستگاه های پرتو درمانی، در نوع لامپ های به کار رفته در آنها است)

دستگاه‌های فتوتراپی به صورت چهار، شش و یا هشت لامپی هستند که با توجه به درجه زردی کودک انتخاب می‌شوند؛ به نحوی که در زردی‌های شدیدتر از دستگاه‌های هشت یا شش لامپی استفاده می‌شود.

چگونگی مراقبت از چشم نوزاد در دستگاه درمان  زردی نوزاد

اگر اقدام به اجارۀ دستگاه فتوتراپی در مدلی به غیر از مدل تونلی کردید، حتماً باید برای نوزاد از چشم بند استفاده شود. چرا که تابش دستگاه فتوتراپی به چشم نوزاد آسیب می رساند.

چشم بند را به گونه‌ای بر روی چشم نوزاد قرار دهید که تمام چشم و منافذ پیرامون آن را پوشش دهد تا پروسه درمان زردی نوزاد به خوبی پیش برود

نکات بهداشتی نوزاد در دستگاه فتوتراپی

تابش‌های فتوتراپی باعث کاهش شدید آب بدن نوزاد می‌شوند. بنابراین پیش از قرار دادن نوزاد در دستگاه او را کاملاً با شیر مادر تغذیه و سیر کنید.

حداکثر فواصل شیردهی و بیرون آوردن نوزاد در دستگاه دو ساعت باشد.

نوزاد را با پوشک در داخل دستگاه قرار دهید تا ناحیه تناسلی او از تابش در امان باشد.

امکان دارد که پوست نوزاد در دستگاه فتوتراپی خشک و پوسته پوسته شود. برای رفع پوسته ها هرگز بدن ‌نوزاد را چرب نکنید. چرا که با این کار تأثیرات  مخرب تابش‌ها دو چندان خواهد شد.

چنان‌چه قصد استفاده از داروهای جانبی مثل شیرخشت یا ترنجبین را دارید، حتماً با پزشک مشورت کنید.

 

تشخیص رفع زردی نوزاد پس از فتوتراپی

تنها مرجع صلاحیت دار برای تشخیص تداوم زردی  یا درمان قطعی آن پس از فرآیند فتوتراپی، پزشک است. لذا برای این کار هرگز به نظر اطرافیان یا تجربیات دیگران توجه نداشته باشید.

 

سخن پایانی

برخی از نوزادان بر اساس موعد تولد و گروه خونی مادر ممکن است در بدو تولد دچار عارضه‌ای موسوم به زردی نوزادی شوند؛ که باید خیلی سریع برطرف شود. چرا که در غیر این صورت می‌تواند عوارض ناخواسته‌ای برای نوزاد به همراه داشته باشد. بهترین روش برای درمان این قبیل نوزادان، استفاده از دستگاه‌های فتوتراپی است که به صورت اجاره در منزل کار گذاشته شده و نوزاد زیر نظر والدین درمان می‌شود.

چنان‌چه قصد اجارۀ دستگاه فتوتراپی یا دستگاه درمان زردی کودک را دارید، حتماً به مراکز بهداشتی و درمانی معتبر مراجعه کنید و چنان‌چه قصد استفاده از سایت های اینترنتی مرتبط با این موضوع را دارید، حتماً گواهینامه های صلاحیت و نظر کاربرانی که قبلاً از دستگاه استفاده کرده‌اند را جویا شوید.

فراموش نکنید که فرایند اجارۀ دستگاه فتوتراپی از حساسیت زیادی برخوردار است و می‌تواند در تکمیل یا عدم تکمیل روند درمان نوزاد شما تأثیرگذار باشد.

فراموش نکنید در این فرآیند، سلامتی نوزاد شما از هر چیزی مهم‌تر است

 • اجاره دستگاه زردی در حصاربوعلی
 • اجاره دستگاه زردی در رستم آباد- فرمانیه
 • اجاره دستگاه زردی در اوین
 • اجاره دستگاه زردی در درکه
 • اجاره دستگاه زردی در زعفرانیه
 • اجاره دستگاه زردی در محمودیه
 • اجاره دستگاه زردی در ولنجک
 • اجاره دستگاه زردی در امام زاده قاسم (ع)
 • اجاره دستگاه زردی در دربند
 • اجاره دستگاه زردی در گلابدره
 • اجاره دستگاه زردی در جماران
 • اجاره دستگاه زردی در دزاشیب
 • اجاره دستگاه زردی در نیاوران
 • اجاره دستگاه زردی در اراج
 • اجاره دستگاه زردی در کاشانک
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک دانشگاه
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک نفت
 • اجاره دستگاه زردی در دارآباد
 • اجاره دستگاه زردی در باغ فردوس
 • اجاره دستگاه زردی در تجریش
 • اجاره دستگاه زردی در قیطریه
 • اجاره دستگاه زردی در چیذر
 • اجاره دستگاه زردی در حکمت
 • اجاره دستگاه زردی در ازگل
 • اجاره دستگاه زردی در سوهانک
 • اجاره دستگاه زردی در شهید محلاتی
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان امام علی
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان صدر
 • اجاره دستگاه زردی در اقدسیه
 • اجاره دستگاه زردی در الهیه – فرشته
 • اجاره دستگاه زردی در اندرزگو
 • اجاره دستگاه زردی در بلوار ارتش
 • اجاره دستگاه زردی در پارک وی
 • اجاره دستگاه زردی در تجریش
 • اجاره دستگاه زردی در جمشیدیه
 • اجاره دستگاه زردی در دیباجی
 • اجاره دستگاه زردی در سعدآباد
 • اجاره دستگاه زردی در صاحبقرانیه
 • اجاره دستگاه زردی در فرمانیه
 • اجاره دستگاه زردی در قیطریه
 • اجاره دستگاه زردی در محمودیه
 • اجاره دستگاه زردی در مقدس اردبیلی
 • اجاره دستگاه زردی در مینی سیتی
 • اجاره دستگاه زردی در نوبنیاد
 • اجاره دستگاه زردی در ولیعصر
 • اجاره دستگاه زردی در کاشانک
 • اجاره دستگاه زردی در کامرانیه

تهران-منطقه ۲

 • اجاره دستگاه زردی در بوعلی
 • اجاره دستگاه زردی در سعادت آباد
 • اجاره دستگاه زردی در مدیریت
 • اجاره دستگاه زردی در کوهسار
 • اجاره دستگاه زردی در پونک
 • اجاره دستگاه زردی در شهید چوب تراش
 • اجاره دستگاه زردی در شهید خرم رودی
 • اجاره دستگاه زردی در صادقیه شمالی شهرک هما
 • اجاره دستگاه زردی در صادقیه
 • اجاره دستگاه زردی در شهرآرا
 • اجاره دستگاه زردی در کوی نصر
 • اجاره دستگاه زردی در پردیسان
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک آزمایش
 • اجاره دستگاه زردی در تهران ویلا
 • اجاره دستگاه زردی در برق آلستوم
 • اجاره دستگاه زردی در تیموری
 • اجاره دستگاه زردی در طرشت
 • اجاره دستگاه زردی در همایونشهر
 • اجاره دستگاه زردی در توحید
 • اجاره دستگاه زردی در زنجان
 • اجاره دستگاه زردی در شادمهر
 • اجاره دستگاه زردی در ایوانک
 • اجاره دستگاه زردی در دریا
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک قدس
 • اجاره دستگاه زردی در آسمانها
 • اجاره دستگاه زردی در درختی
 • اجاره دستگاه زردی در فرحزاد
 • اجاره دستگاه زردی در مخابرات
 • اجاره دستگاه زردی در پرواز
 • اجاره دستگاه زردی در آزادی
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان حکیم
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان شیخ فضل اله نوری
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان محمد علی جناح
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان نیایش
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان یادگار امام
 • اجاره دستگاه زردی در بهبودی
 • اجاره دستگاه زردی در جلال آل احمد
 • اجاره دستگاه زردی در خوش شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در ستارخان
 • اجاره دستگاه زردی در شادمان
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک ژاندارمری
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک غرب
 • اجاره دستگاه زردی در گیشا
 • اجاره دستگاه زردی در مترو شریف
 • اجاره دستگاه زردی در مرزداران

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۳

 • اجاره دستگاه زردی در آرارات
 • اجاره دستگاه زردی در ونک
 • اجاره دستگاه زردی در امانیه
 • اجاره دستگاه زردی در زرگنده
 • اجاره دستگاه زردی در درب دوم
 • اجاره دستگاه زردی در رستم آباد و اختیاریه
 • اجاره دستگاه زردی در داودیه
 • اجاره دستگاه زردی در سید خندان
 • اجاره دستگاه زردی در دروس
 • اجاره دستگاه زردی در قبا
 • اجاره دستگاه زردی در قلهک
 • اجاره دستگاه زردی در کاوسیه
 • اجاره دستگاه زردی در اختیاریه
 • اجاره دستگاه زردی در پاسداران
 • اجاره دستگاه زردی در جردن
 • اجاره دستگاه زردی در جلفا
 • اجاره دستگاه زردی در خواجه عبداله
 • اجاره دستگاه زردی در دولت ( کلاهدوز )
 • اجاره دستگاه زردی در شیخ بهایی
 • اجاره دستگاه زردی در شیراز
 • اجاره دستگاه زردی در ظفر
 • اجاره دستگاه زردی در ملاصدرا
 • اجاره دستگاه زردی در میدان کتابی
 • اجاره دستگاه زردی در میرداماد
 • اجاره دستگاه زردی در ولیعصر(بین پارک وی ونیایش)

تهران-منطقه ۴

 • اجاره دستگاه زردی در مهران
 • اجاره دستگاه زردی در کاظم آباد
 • اجاره دستگاه زردی در کوهک
 • اجاره دستگاه زردی در مجیدیه و شمس آباد
 • اجاره دستگاه زردی در پاسداران و ضرابخانه
 • اجاره دستگاه زردی در حسین آباد و مبارک آباد
 • اجاره دستگاه زردی در شیان و لویزان
 • اجاره دستگاه زردی در علم و صنعت
 • اجاره دستگاه زردی در نارمک
 • اجاره دستگاه زردی در تهرانپارس غربی
 • اجاره دستگاه زردی در جوادیه
 • اجاره دستگاه زردی در خاک سفید
 • اجاره دستگاه زردی در تهرانپارس شرقی
 • اجاره دستگاه زردی در قاسم آباد و ده نارمک
 • اجاره دستگاه زردی در اوقاف
 • اجاره دستگاه زردی در شمیران نو
 • اجاره دستگاه زردی در حکیمیه
 • اجاره دستگاه زردی در قنات کوثر
 • اجاره دستگاه زردی در کوهسار
 • اجاره دستگاه زردی در مجید آباد
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان بابایی
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان باقری
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان صیاد شیرازی
 • اجاره دستگاه زردی در بنی هاشم
 • اجاره دستگاه زردی در پلیس
 • اجاره دستگاه زردی در دلاوران
 • اجاره دستگاه زردی در رسالت
 • اجاره دستگاه زردی در سراج
 • اجاره دستگاه زردی در شمس آباد
 • اجاره دستگاه زردی در شهدا
 • اجاره دستگاه زردی در صیاد شیرازی
 • اجاره دستگاه زردی در علم وصنعت
 • اجاره دستگاه زردی در فرجام
 • اجاره دستگاه زردی در لویزان
 • اجاره دستگاه زردی در میدان ملت
 • اجاره دستگاه زردی در هروی
 • اجاره دستگاه زردی در هنگام

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۵

 • اجاره دستگاه زردی در شهران جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در شهران شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در شهرزیبا
 • اجاره دستگاه زردی در اندیشه
 • اجاره دستگاه زردی در بهاران
 • اجاره دستگاه زردی در کن
 • اجاره دستگاه زردی در المهدی
 • اجاره دستگاه زردی در باغ فیض
 • اجاره دستگاه زردی در پونک جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در پونک شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در حصارک
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک نفت
 • اجاره دستگاه زردی در کوهسار
 • اجاره دستگاه زردی در مرادآباد
 • اجاره دستگاه زردی در پرواز
 • اجاره دستگاه زردی در سازمان برنامه جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در سازمان برنامه شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در ارم
 • اجاره دستگاه زردی در سازمان آب
 • اجاره دستگاه زردی در اباذر
 • اجاره دستگاه زردی در فردوس
 • اجاره دستگاه زردی در مهران
 • اجاره دستگاه زردی در اکباتان
 • اجاره دستگاه زردی در بیمه
 • اجاره دستگاه زردی در آپادانا
 • اجاره دستگاه زردی در جنت آباد جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در جنت آباد شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در جنت آباد مرکزی
 • اجاره دستگاه زردی در شاهین
 • اجاره دستگاه زردی در آیت الله کاشانی
 • اجاره دستگاه زردی در اشرفی اصفهانی
 • اجاره دستگاه زردی در ایران زمین شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در بلوار تعاون
 • اجاره دستگاه زردی در بلوار فردوس
 • اجاره دستگاه زردی در بولیوار
 • اجاره دستگاه زردی در پونک
 • اجاره دستگاه زردی در پیامبر
 • اجاره دستگاه زردی در جنت آباد
 • اجاره دستگاه زردی در سازمان برنامه
 • اجاره دستگاه زردی در ستاری
 • اجاره دستگاه زردی در سردار جنگل
 • اجاره دستگاه زردی در سولقان
 • اجاره دستگاه زردی در شهر زیبا
 • اجاره دستگاه زردی در شهران
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک اکباتان
 • اجاره دستگاه زردی در شهید مهدی باکری

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۶

 • اجاره دستگاه زردی در نجات اللهی
 • اجاره دستگاه زردی در ایرانشهر
 • اجاره دستگاه زردی در پارک لاله
 • اجاره دستگاه زردی در کشاورز غربی
 • اجاره دستگاه زردی در نصرت
 • ۱۶اجاره دستگاه زردی در آذر
 • اجاره دستگاه زردی در سنایی
 • اجاره دستگاه زردی در بهجت آباد
 • اجاره دستگاه زردی در عباس آباد
 • اجاره دستگاه زردی در قزل قلعه
 • اجاره دستگاه زردی در سیندخت
 • اجاره دستگاه زردی در گلها
 • اجاره دستگاه زردی در شیراز جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در گاندی
 • اجاره دستگاه زردی در ساعی
 • اجاره دستگاه زردی در یوسف آباد
 • اجاره دستگاه زردی در جهاد
 • اجاره دستگاه زردی در جنت
 • اجاره دستگاه زردی در آرژانتین
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان همت
 • اجاره دستگاه زردی در اسکندری
 • اجاره دستگاه زردی در امیر آباد
 • اجاره دستگاه زردی در بلوار کشاورز
 • اجاره دستگاه زردی در توانیر
 • اجاره دستگاه زردی در جمال زاده
 • اجاره دستگاه زردی در حافظ
 • اجاره دستگاه زردی در زرتشت
 • اجاره دستگاه زردی در طالقانی
 • اجاره دستگاه زردی در فاطمی
 • اجاره دستگاه زردی در فلسطین
 • اجاره دستگاه زردی در میدان انقلاب اسلامی
 • اجاره دستگاه زردی در میدان ولیعصر
 • اجاره دستگاه زردی در وزراء
 • اجاره دستگاه زردی در کارگر شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در کردستان
 • اجاره دستگاه زردی در کریم خان

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۷

 • اجاره دستگاه زردی در شارق الف
 • اجاره دستگاه زردی در دهقان
 • اجاره دستگاه زردی در شارق ب
 • اجاره دستگاه زردی در گرگان
 • اجاره دستگاه زردی در نظام آباد
 • اجاره دستگاه زردی در خواجه نصیر و حقوقی
 • اجاره دستگاه زردی در خواجه نظام شرقی
 • اجاره دستگاه زردی در خواجه نظام غربی
 • اجاره دستگاه زردی در کاج
 • اجاره دستگاه زردی در امجدیه خاقانی
 • اجاره دستگاه زردی در بهار
 • اجاره دستگاه زردی در سهروردی باغ صبا
 • اجاره دستگاه زردی در شهیدقندی- نیلوفر
 • اجاره دستگاه زردی در عباس آباد- اندیشه
 • اجاره دستگاه زردی در حشمتیه
 • اجاره دستگاه زردی در دبستان
 • اجاره دستگاه زردی در ارامنه الف
 • اجاره دستگاه زردی در ارامنه ب
 • اجاره دستگاه زردی در قصر
 • اجاره دستگاه زردی در آپادانا
 • اجاره دستگاه زردی در امام حسین
 • اجاره دستگاه زردی در انقلاب
 • اجاره دستگاه زردی در خواجه نظام
 • اجاره دستگاه زردی در سرباز
 • اجاره دستگاه زردی در سهروردی
 • اجاره دستگاه زردی در شریعتی
 • اجاره دستگاه زردی در شهید مدنی
 • اجاره دستگاه زردی در شیخ صفی
 • اجاره دستگاه زردی در عباس آباد
 • اجاره دستگاه زردی در مدنی
 • اجاره دستگاه زردی در مرودشت
 • اجاره دستگاه زردی در مطهری
 • اجاره دستگاه زردی در مفتح جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در هفت تیر

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۸

 • اجاره دستگاه زردی در تهرانپارس
 • اجاره دستگاه زردی در دردشت
 • اجاره دستگاه زردی در مدائن
 • اجاره دستگاه زردی در هفت حوض
 • اجاره دستگاه زردی در فدک
 • اجاره دستگاه زردی در زرکش
 • اجاره دستگاه زردی در نارمک
 • اجاره دستگاه زردی در مجیدیه
 • اجاره دستگاه زردی در کرمان
 • اجاره دستگاه زردی در لشگر شرقی
 • اجاره دستگاه زردی در لشگر غربی
 • اجاره دستگاه زردی در وحیدیه
 • اجاره دستگاه زردی در تسلیحات
 • اجاره دستگاه زردی در جشنواره
 • اجاره دستگاه زردی در سبلان

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۹

 • اجاره دستگاه زردی در استادمعین
 • اجاره دستگاه زردی در دکتر هوشیار
 • اجاره دستگاه زردی در شهید دستغیب
 • اجاره دستگاه زردی در فتح
 • اجاره دستگاه زردی در امامزاده عبداله
 • اجاره دستگاه زردی در شمشیری
 • اجاره دستگاه زردی در سرآسیاب مهرآباد
 • اجاره دستگاه زردی در مهرآبادجنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در استاد معین
 • اجاره دستگاه زردی در سی متری جی
 • اجاره دستگاه زردی در طوس
 • اجاره دستگاه زردی در مهر آباد جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در مهرآباد
 • اجاره دستگاه زردی در امامزاده عبدالله
 • اجاره دستگاه زردی در فتح – صنعتی

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۱۰

 • اجاره دستگاه زردی در بریانک
 • اجاره دستگاه زردی در سلیمانی تیموری
 • اجاره دستگاه زردی در شبیری جی
 • اجاره دستگاه زردی در هفت چنار
 • اجاره دستگاه زردی در سلسبیل جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در کارون جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در هاشمی
 • اجاره دستگاه زردی در زنجان جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در سلسبیل شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در کارون شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در آذربایجان
 • اجاره دستگاه زردی در آزادی
 • اجاره دستگاه زردی در امام خمینی
 • اجاره دستگاه زردی در جیحون
 • اجاره دستگاه زردی در حسام الدین
 • اجاره دستگاه زردی در خوش
 • اجاره دستگاه زردی در دامپزشکی
 • اجاره دستگاه زردی در رودکی
 • اجاره دستگاه زردی در سینا
 • اجاره دستگاه زردی در قصرالدشت
 • اجاره دستگاه زردی در مالک اشتر
 • اجاره دستگاه زردی در نواب
 • اجاره دستگاه زردی در کارون
 • اجاره دستگاه زردی در کمیل

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۱۱

 • اجاره دستگاه زردی در شیخ هادی
 • اجاره دستگاه زردی در انقلاب
 • اجاره دستگاه زردی در امیریه ( فرهنگ )
 • اجاره دستگاه زردی در فروزش
 • اجاره دستگاه زردی در قلمستان
 • اجاره دستگاه زردی در منیریه
 • اجاره دستگاه زردی در حشمت الدوله – جمالزاده
 • اجاره دستگاه زردی در اسکندری
 • اجاره دستگاه زردی در دخانیات
 • اجاره دستگاه زردی در مخصوص
 • اجاره دستگاه زردی در جمهوری
 • اجاره دستگاه زردی در حر
 • اجاره دستگاه زردی در انبار نفت
 • اجاره دستگاه زردی در آگاهی
 • اجاره دستگاه زردی در راه آهن
 • اجاره دستگاه زردی در عباسی
 • اجاره دستگاه زردی در هلال احمر
 • اجاره دستگاه زردی در ابوسعید
 • اجاره دستگاه زردی در اسکندری جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در پاستور
 • اجاره دستگاه زردی در حسن آباد
 • اجاره دستگاه زردی در گمرک
 • اجاره دستگاه زردی در وحدت اسلامی
 • اجاره دستگاه زردی در ولیعصر
 • اجاره دستگاه زردی در کارگر جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در کاشان

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۱۲

 • اجاره دستگاه زردی در بهارستان
 • اجاره دستگاه زردی در فردوسی
 • اجاره دستگاه زردی در امامزاده یحیی
 • اجاره دستگاه زردی در پامنار
 • اجاره دستگاه زردی در بازار
 • اجاره دستگاه زردی در سنگلج
 • اجاره دستگاه زردی در تختی
 • اجاره دستگاه زردی در هرندی
 • اجاره دستگاه زردی در آبشار
 • اجاره دستگاه زردی در قیام
 • اجاره دستگاه زردی در کوثر
 • اجاره دستگاه زردی در ایران
 • اجاره دستگاه زردی در دروازه شمیران
 • اجاره دستگاه زردی در امین حضور
 • اجاره دستگاه زردی در پانزده خرداد
 • اجاره دستگاه زردی در پیچ شمیران
 • اجاره دستگاه زردی در خراسان
 • اجاره دستگاه زردی در ری
 • اجاره دستگاه زردی در سعدی
 • اجاره دستگاه زردی در لاله زارنو
 • اجاره دستگاه زردی در مولوی
 • اجاره دستگاه زردی در میدان قیام

تهران-منطقه ۱۳

 • اجاره دستگاه زردی در صفا
 • اجاره دستگاه زردی در شهید اسدی
 • اجاره دستگاه زردی در زاهد گیلانی
 • اجاره دستگاه زردی در اشراقی
 • اجاره دستگاه زردی در دهقان
 • اجاره دستگاه زردی در نیروی هوایی
 • اجاره دستگاه زردی در پیروزی
 • اجاره دستگاه زردی در حافظیه
 • اجاره دستگاه زردی در امامت
 • اجاره دستگاه زردی در شورا
 • اجاره دستگاه زردی در آشتیانی
 • اجاره دستگاه زردی در زینبیه
 • اجاره دستگاه زردی در سرخه حصار
 • اجاره دستگاه زردی در تهران نو
 • اجاره دستگاه زردی در دماوند
 • اجاره دستگاه زردی در نیرو هوایی

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۱۴

 • اجاره دستگاه زردی در شکوفه
 • اجاره دستگاه زردی در چهارصد دستگاه
 • اجاره دستگاه زردی در جابری
 • اجاره دستگاه زردی در دژکام
 • اجاره دستگاه زردی در شاهین
 • اجاره دستگاه زردی در مینای شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در نیکنام
 • اجاره دستگاه زردی در آهنگران
 • اجاره دستگاه زردی در بروجردی
 • اجاره دستگاه زردی در صد دستگاه
 • اجاره دستگاه زردی در فرزانه
 • اجاره دستگاه زردی در سر آسیب دولاب
 • اجاره دستگاه زردی در شیوا
 • اجاره دستگاه زردی در نبی اکرم (ص)
 • اجاره دستگاه زردی در شهرابی ( قیام )
 • اجاره دستگاه زردی در شکیب
 • اجاره دستگاه زردی در پرستار
 • اجاره دستگاه زردی در سیزده آبان
 • اجاره دستگاه زردی در ابوذر
 • اجاره دستگاه زردی در تاکسیرانی
 • اجاره دستگاه زردی در مینای جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در دولاب
 • اجاره دستگاه زردی در خاوران
 • اجاره دستگاه زردی در آهنگ شرقی
 • اجاره دستگاه زردی در آهنگ
 • اجاره دستگاه زردی در قصر فیروزه
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان محلاتی
 • اجاره دستگاه زردی در افراسیابی شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در اندرزگو
 • اجاره دستگاه زردی در پاسدارگمنام
 • اجاره دستگاه زردی در شهید محلاتی
 • اجاره دستگاه زردی در فلاح
 • اجاره دستگاه زردی در نبرد
 • اجاره دستگاه زردی در هفده شهریور

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۱۵

 • اجاره دستگاه زردی در مظاهری
 • اجاره دستگاه زردی در مینابی
 • اجاره دستگاه زردی در بیسیم
 • اجاره دستگاه زردی در شوش
 • اجاره دستگاه زردی در طیب
 • اجاره دستگاه زردی در مطهری
 • اجاره دستگاه زردی در ابوذر
 • اجاره دستگاه زردی در هاشم آباد
 • اجاره دستگاه زردی در اتابک
 • اجاره دستگاه زردی در شهید بروجردی
 • اجاره دستگاه زردی در کیانشهر شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در کیانشهر جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در رضویه
 • اجاره دستگاه زردی در مشیریه
 • اجاره دستگاه زردی در افسریه شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در افسریه جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در مسعودیه
 • اجاره دستگاه زردی در والفجر
 • اجاره دستگاه زردی در قیامدشت
 • اجاره دستگاه زردی در خاورشهر
 • اجاره دستگاه زردی در آهنگ
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان بعثت
 • اجاره دستگاه زردی در افسریه
 • اجاره دستگاه زردی در خاوران
 • اجاره دستگاه زردی در مشیریه

تهران-منطقه ۱۶

 • اجاره دستگاه زردی در جوادیه
 • اجاره دستگاه زردی در نازی آباد
 • اجاره دستگاه زردی در خزانه
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک بعثت
 • اجاره دستگاه زردی در علی آباد شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در یاخچی آباد و چهارصد دستگاه
 • اجاره دستگاه زردی در تختی
 • اجاره دستگاه زردی در علی آباد جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در باغ آذری
 • اجاره دستگاه زردی در راه آهن
 • اجاره دستگاه زردی در رجایی
 • اجاره دستگاه زردی در هلال احمر
 • اجاره دستگاه زردی در یاخچی آباد

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۱۷

 • اجاره دستگاه زردی در ابوذر غربی
 • اجاره دستگاه زردی در آذری
 • اجاره دستگاه زردی در امامزاده حسن(ع)
 • اجاره دستگاه زردی در یافت آباد
 • اجاره دستگاه زردی در جلیلی
 • اجاره دستگاه زردی در زهتابی
 • اجاره دستگاه زردی در زمزم
 • اجاره دستگاه زردی در سجاد
 • اجاره دستگاه زردی در گلچین
 • اجاره دستگاه زردی در وصفنارد
 • اجاره دستگاه زردی در ابوذر شرقی
 • اجاره دستگاه زردی در باغ خزانه
 • اجاره دستگاه زردی در بلورسازی
 • اجاره دستگاه زردی در مقدم
 • اجاره دستگاه زردی در ابوذر
 • اجاره دستگاه زردی در امام زاده حسن
 • اجاره دستگاه زردی در قزوین
 • اجاره دستگاه زردی در قلعه مرغی
 • اجاره دستگاه زردی در میدان بهاران

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۱۸

 • اجاره دستگاه زردی در فردوس
 • اجاره دستگاه زردی در تولیدارو
 • اجاره دستگاه زردی در بهداشت
 • اجاره دستگاه زردی در ولیعصر شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در اجاره دستگاه زردی در رجائی
 • اجاره دستگاه زردی در ولیعصر جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در صادقیه
 • اجاره دستگاه زردی در صاحب الزمان
 • اجاره دستگاه زردی در یافت آباد جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در یافت آباد شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در شاد آباد
 • اجاره دستگاه زردی در هفده شهریور
 • اجاره دستگاه زردی در امام خمینی (ره )
 • اجاره دستگاه زردی در اجاره دستگاه زردی در شمس آباد
 • اجاره دستگاه زردی در خلیج فارس شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در خلیج فارس جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان آزادگان
 • اجاره دستگاه زردی در خلیج فارس
 • اجاره دستگاه زردی در سعید آباد
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک صاحب الزمان
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک ولیعصر

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۱۹

 • اجاره دستگاه زردی در خانی آباد نو شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در اسفندیاری و بستان
 • اجاره دستگاه زردی در بهمنیار
 • اجاره دستگاه زردی در خانی آباد نو جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در شریعتی جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در شریعتی شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در شکوفه جنوبی
 • اجاره دستگاه زردی در شکوفه شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در نعمت آباد
 • اجاره دستگاه زردی در دولت خواه
 • اجاره دستگاه زردی در اسماعیل آباد
 • اجاره دستگاه زردی در شهید کاظمی
 • اجاره دستگاه زردی در رسالت
 • اجاره دستگاه زردی در خانی آباد نو
 • اجاره دستگاه زردی در عبدل آباد

تهران-منطقه ۲۰

 • اجاره دستگاه زردی در اقدسیه
 • اجاره دستگاه زردی در صفائیه
 • اجاره دستگاه زردی در ظهیر آباد
 • اجاره دستگاه زردی در غیوری
 • اجاره دستگاه زردی در جوانمرد
 • اجاره دستگاه زردی در حمزه آباد
 • اجاره دستگاه زردی در دیلمان
 • اجاره دستگاه زردی در فیروزآبادی
 • اجاره دستگاه زردی در منصوریه
 • ۱۳اجاره دستگاه زردی در آبان
 • اجاره دستگاه زردی در دولت اباد
 • اجاره دستگاه زردی در شهادت
 • اجاره دستگاه زردی در استخر
 • اجاره دستگاه زردی در بهشتی
 • اجاره دستگاه زردی در سرتخت
 • اجاره دستگاه زردی در علائین
 • اجاره دستگاه زردی در نفر آباد
 • اجاره دستگاه زردی در ولی آباد
 • اجاره دستگاه زردی در امین آباد
 • اجاره دستگاه زردی در تقی آباد
 • اجاره دستگاه زردی در نظامی
 • اجاره دستگاه زردی در عباس آباد
 • اجاره دستگاه زردی در کهریزک

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۲۱

 • اجاره دستگاه زردی در شهرک دریا
 • اجاره دستگاه زردی در تهرانسر غربی
 • اجاره دستگاه زردی در تهرانسر شرقی
 • اجاره دستگاه زردی در باشگاه نفت
 • اجاره دستگاه زردی در تهرانسر مرکزی
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک پاسداران
 • اجاره دستگاه زردی در تهرانسر شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک آزادی
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک فرهنگیان
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک استقلال
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک دانشگاه
 • اجاره دستگاه زردی در چیتگر شمالی
 • اجاره دستگاه زردی در چیتگر جنوبی (شهرک ۲۲ بهمن)
 • اجاره دستگاه زردی در ویلا شهر
 • اجاره دستگاه زردی در وردآورد
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک غزالی
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک شهرداری
 • اجاره دستگاه زردی در اتوبان تهران کرج
 • اجاره دستگاه زردی در بزرگراه فتح
 • اجاره دستگاه زردی در تهرانسر
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک ۲۲بهمن
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک دانشگاه شریف

اجاره دستگاه زردی در تهران-منطقه ۲۲

 • اجاره دستگاه زردی در دهکده المپیک
 • اجاره دستگاه زردی در زیبا دشت بالا
 • اجاره دستگاه زردی در گلستان شرقی
 • اجاره دستگاه زردی در زیبادشت پائین
 • اجاره دستگاه زردی در شریف
 • اجاره دستگاه زردی در گلستان غربی
 • اجاره دستگاه زردی در امید – دژبان
 • اجاره دستگاه زردی در شهید باقری
 • اجاره دستگاه زردی در آزادشهر
 • اجاره دستگاه زردی در پیکان شهر
 • اجاره دستگاه زردی در دریاچه چیتگر
 • اجاره دستگاه زردی در شهرک راه آهن – شهرک گلستان